Kompletní vodoinstalace s napojením do kanalizační sítě včetně přípojek do rodinného domu, instalace kompletních vodovodních baterií, toalet. Instalace podlahového vytápění v prostorách celého rodinného domu. Průběh realizace v období roku 2016

Na počátku této realizace stála úvaha jak řídit vytápění rodinného domu. Dům prošel rozsáhlou citlivou rekonstrukcí, která se týkala nejen zateplení fasády a výměny původních oken, ale teké úpravy 1 nadzemního podlaží, ze kterého byla vybudována samostatná bytová jednotka. Rozvody ÚT byly také zrekonstruovány, nicméně vytápění jedním zdrojem tepla (plynový kotel) zůstalo zachováno.

Elektronická řídící jednotka řídí celý provoz kotle. Řídí teplotu kotle, oběhové čerpadlo vody, ventilátor, podávač paliva. Řídící jednotka obsahuje rovněž diodový displej. Provoz řídící jednotky probíhá jak v ručním, tak i automatickém režimu. Obsluhu řídící jednotky je nutno provádět přesně podle návodu, připojeného ke kotli a řídící jednotce.

Poslední příspěvky

Rychlý kontakt

Pracovní doba
Nonstop

+420 608 758 836

608758836@seznam.cz

Modřínová 176, 25073 Přezletice

Hledáte instalatéra v Praze a okolí? Potřebujete opravit či přimontovat Váš kotel? Nefunguje Vám doma zásuvka? Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu právě pro Vás.

Jsme tady pro vás

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům a navrhneme Vám to nejefektivnější řešení. Na nás se můžete vždy spolehnout.

Sami Vám navrhneme to nejlepší možné řešení, nebo se necháme Vámi inspirovat

Rychlý kontakt

Adresa: Modřínová 176, 25073 Přezletice
Email: 608758836@seznam.cz
Tel: +420 608 758 836

Pracovní doba: Nonstop