Jsme tu pro Vás

Hledáte instalatéra v Praze a okolí? Potřebujete opravit či přimontovat Váš kotel? Nefunguje Vám doma zásuvka? Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu právě pro Vás..

Nabízíme Vám

Kompletní instalatérské a topenářské práce, montáže rozvodů vody, topení a kanalizace včetně přípojek do sítě, dále čištění kanalizací a odpadů, prohlídky kanalizace kamerou. Instalatér firmy Tomáš Bernard si hravě poradí s dodávkou a kompletací zařizovacích předmětů, např. umyvadlo, vana, výtoková baterie, klozetová mísa, bidet či jiných předmětů z nabízených oborů našeho portfolia. Veškeré instalatérské služby provádíme jak v rodinných domech a novostavbách, ale také v panelových, činžovních domech. V případě havárie můžete využít naší NON-STOP pohotovostní službu a náš instalatér přijede ihned.

Pokud máte problém se zaneseným odpadem, či kanalizace pak jistě využijete našich profesionálních služeb v oboru čištění odpadů a kanalizace za použití profesionální techniky. Mezi naše zákazníky patří bytové družstva, firmy a majitelé bytů po celé Praze a okolí, kteří neváhají a kdykoliv potřebují poradit, obrátí s důvěrou na nás.

Instalatéři z firmy Instalace Tomáš Bernard

Naši instalatéři a topenáři provádějí veškeré práce z oboru čištění, opravy a údržby kanalizace, vody, topení a plynu. Naši instalatéři a topenáři Vám zajistí jak drobné opravy počínaje výměnou těsnění u vodovodní baterie, tak i celé kompletní bytové rekonstrukce. Vaše požadavky řeší naši instalatéři rychle, profesionálně vždy s ohledem na kvalitu za rozumnou cenu. Montáže provádějí naši instalatéři a topenáři jak v bytových, či domovních prostorech, tak i ve firmách. Všichni naši instalatéři jsou řádně proškolení ve svém oboru.

Naši instalatéři provádějí veškeré instalatérské i ostatní služby rychle a za rozumnou cenu. Zavolejte nám a náš instalatér přijede ve Vámi určený čas.

Nemusíte se zabývat nakupováním samotných součástek či jiného materiálu, náš instalatér se s vámi poradí a vhodný materiál zajistí po předchozí domluvě a s vaším souhlasem.

 

Nenašli jste zde to, co jste hledali? Nezoufejte a zavolejte nám, nebo nám zanechte vzkaz pomocí našeho formuláře, kde popište svůj problém. Určitě společně najdeme řešení.

Poslední příspěvky

Rychlý kontakt

Pracovní doba
Nonstop

+420 608 758 836

608758836@seznam.cz

Modřínová 176, 25073 Přezletice

Hledáte instalatéra v Praze a okolí? Potřebujete opravit či přimontovat Váš kotel? Nefunguje Vám doma zásuvka? Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu právě pro Vás.

Jsme tady pro vás

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům a navrhneme Vám to nejefektivnější řešení. Na nás se můžete vždy spolehnout.

Sami Vám navrhneme to nejlepší možné řešení, nebo se necháme Vámi inspirovat

Rychlý kontakt

Adresa: Modřínová 176, 25073 Přezletice
Email: 608758836@seznam.cz
Tel: +420 608 758 836

Pracovní doba: Nonstop