Práce elektro - Kompletní rekonstrukce el. instalace domů, rod. domků, bytů,průmyslových objektů atd. Revize elektroinstalace, el. spotřebičů a přenosného nářadí. Úpravu a zřízení el. měřících míst vč. přihlášek k odběru. Montáž domácích telefonních systémů. Elektronické zabezpečení objektů. Údržbové práce, odstranění závad z revize. Havárie

 

Elektroinstalace je v nynější době dosti složitá záležitost a i z tohoto důvodu nelze na www stránkách publikovat, vyjmenovat a nabídnout Vám veškeré práce které jsme schopni zajistit. Pokud jste Vámi požadovanou službu a práci v oblasti elektro na těchto www stránkách nenašli, zavolejte nám nebo napište a mi se budeme snažit vám pomoci.

 Nejdou Vám zásuvky? Nesvítí světla i když jste vyměnili všechny žárovky a pojistky? Potřebujete přemístit zásuvku, lustr? Tak jste tu správně.

 Máme bohaté zkušenosti. Pracujeme kvalitně a rychle, jsme bezúhonní, mame slušné vystupování a jsme ochotni Vám odborně poradit na základě našich bohatých zkušeností.

Můžete se na nás samozřejmě obrátit s jakoukoli drobností, protože si snad dovedeme hravě poradit s každým problémem!

 

Zaručujeme profesionální přístup a ochotu.

Za dobu naší existence jsme pomohli mnoha zákazníkům, kteří se k nám, doufáme, rádi opakovaně vracejí. Naší prioritou je kvalita a bezúhonnost našich elektrikářů a spokojenost zákazníků

 

Nenašli jste zde to, co jste hledali? Nezoufejte a zavolejte nám, nebo nám zanechte vzkaz pomocí našeho formuláře, kde popište svůj problém. Určitě společně najdeme řešení.

Poslední příspěvky

Rychlý kontakt

Pracovní doba
Nonstop

+420 608 758 836

608758836@seznam.cz

Modřínová 176, 25073 Přezletice

Hledáte instalatéra v Praze a okolí? Potřebujete opravit či přimontovat Váš kotel? Nefunguje Vám doma zásuvka? Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu právě pro Vás.

Jsme tady pro vás

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům a navrhneme Vám to nejefektivnější řešení. Na nás se můžete vždy spolehnout.

Sami Vám navrhneme to nejlepší možné řešení, nebo se necháme Vámi inspirovat

Rychlý kontakt

Adresa: Modřínová 176, 25073 Přezletice
Email: 608758836@seznam.cz
Tel: +420 608 758 836

Pracovní doba: Nonstop