Velký rozsah instalatérských prací

Hledáte zručného a levného řemeslníka?

phone

Pohotovostní služby

Jsme Vám k dispozici od 18 do 20hod včetně soboty, takže se nemusíte obávat, že byste se k nám nedovolali.

phone

Profesionální přístup

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům a navrhneme Vám to nejefektivnější řešení. Na nás se můžete vždy spolehnout.

phone

Kvalita provedení

Jsme tým kvalifikovaných řemeslníků. Kvalita provedení prací není u nás pouhá fráze ale hlavní motto, na kterém si zakládáme.

phone

Opravy a údržba

Ať už potřebujete pomoct s protékající vodou, ucpanými odpady nebo unikajícím plynem, neváhejte a zavolejte nám!

Nabízíme kvalitní služby

V naší firmě je naprostou samozřejmostí férový přístup k zákazníkům. Velice stojíme o Vaši důvěru a chceme, abyste věděli,
že kdykoli nás budete potřebovat, poskytneme Vám ty nejlepší a cenově přijatelné instalatérské služby v co nejkratším možném termínu.

camera

Kompletní čištění kanalizací

Provádíme čištění kanalizace, domovních odpadů a potrubí všech druhů a profilů. Od nejmenších profilů jako jsou odtoky od umyvadel a WC, až po velké potrubí a stoky na hlavních řadech.

hand with tool

Montáže plynových a zařízení

Montáž domovních plynovodů, plynovodních přípojek, rozvodů technických a medicinálních plynů. Montáž regulačních stanic, regulačních souprav, plynových kotelen, plynových pecí a ostatních plynových spotřebičů.

plumber
leaking tap

Kompletní instalatérské práce

V rámci instalatérských prací Vám pomůžeme s montáží, opravou či rekonstrukcí rozvodů vody, vnitřních i venkovních kanalizací, rozvody požární vody a kompletní rekonstrukce koupelen.

pipe

Kompletní práce elektro

Kompletní rekonstrukce el. instalace domů, rod. domků, bytů,průmyslových objektů atd. Revize elektroinstalace, el. spotřebičů a přenosného nářadí. Úpravu a zřízení el. měřících míst vč. přihlášek k odběru.

Námi realizované projekty

V dnešní uspěchané době není vůbec jednoduché sehnat spolehlivého a kvalitního řemeslníka. Naštěstí ale i v této době existují stále řemeslníci poctiví, takoví, pro které je zákazník na prvním místě. Dovolujeme si Vám řící, že takoví jsme i my! Nabízíme vám odborné instalatérské práce ve špičkové kvalitě a za rozumné ceny. Zde si můžete prohlédnout část našich realizací v konečné podobě.

3892
Celkově realizovaných projektů
495
Rekonstrukcí koupelen
349
Návrhů realizací
2164
Drobných oprav

Reakce našich zákazníků

Úvodem Vám chceme velmi poděkovat a především vyjádřit naší úpřimnou spokojenost s rekonstrukcí naší koupelny a WC, kterou Vaše firma provedla v opravdu velmi dobré kvalitě, a která nás po zkušenostech s jinými instalatérskými firmami velmi mile překvapila. Vaši firmu můžeme s klidným svědomím doporučit všem, kteří preferují kvalitu odvedené práce, solidní cenovou nabídku a solidní jednání... Lucie Janečková, Praha 7

client logo client logo client logo client logo client logo client logo

Hledáte instalatéra v Praze a okolí? Potřebujete opravit či přimontovat Váš kotel? Nefunguje Vám doma zásuvka? Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu právě pro Vás.

Jsme tady pro vás

Rádi se přizpůsobíme Vašim požadavkům a navrhneme Vám to nejefektivnější řešení. Na nás se můžete vždy spolehnout.

Sami Vám navrhneme to nejlepší možné řešení, nebo se necháme Vámi inspirovat

Rychlý kontakt

Adresa: Modřínová 176, 25073 Přezletice
Email: 608758836@seznam.cz
Tel: +420 608 758 836

Pracovní doba: Nonstop